top of page

VIKTORY

Локація: м Київ, ЖК Viktory
Площа: 86 м. кв.
Дизайн: Зореслава Моспанюк,
Руслана Долгорук,
Андрій Моспанюк
Рік: 2020

Представляємо Вам наш новий, яскравий і дуже цікавий проєкт Victory. Цей дизайн квартири ми розробили для молодої сім'ї з 3 осіб і їх домашнього улюбленця. Площа квартири 86 м кв. включає передпокій, 2 санвузли, кухню-вітальню, 2 спальні і балкон.
Господарська спальня в цьому проєкті має кілька зон: зону сну, зону для читання, гардеробну частину і makeup зону. Колірна гамма досить спокійна, що розташовує до відпочинку. Головним колірним акцентом є бордовий колір, який простежується по всій квартирі. Сам по собі цей колір досить яскравий і розбурхує, але в помірних кількостях і приглушених відтінках доречний в зонах відпочинку.
Розробляючи будь-яку дитячу кімнату необхідно грамотно підходити до зонування. Дитина швидко росте і йому просто необхідно мати в своїй кімнаті різні по функціональності зони. Наприклад: в цій кімнаті у нас передбачена зона для сну, зберігання одягу та взуття, зберігання іграшок, книг і різних пристосувань для навчання і творчості, місце для навчання, для читання і звичайно ж для ігор. Все це вмістилося на площі 17 м кв.

bottom of page