top of page

KOLOS

Локація: м. Київ
вул. Героїв Сталінграду
Площа: 36 м. кв.
Дизайн: Зореслава Моспанюк,
Андрій Моспанюк
Рік реалізації: 2021-2022

У цій квартирі в самому центрі, навпроти вхідних дверей, знаходиться несуча стіна, яку ми не маємо права демонтувати чи переносити. Тільки уявіть собі: заходите Ви в квартиру і перше, що бачите - торець стіни. Не найкраща картина! Так, як у нас з‘явились радіальні елементи, ми вирішили торець цієї стіни зробити також радіальним та підсилити цей ефект контурною підсвіткою. Зі входу здається, що це колона, яку поставили тут навмисно, щоб створити Вау-ефект, як тільки людина заходить в приміщення.
Кухня в цьому проекті має Г-подібну форму. Таку конфігурацію ми проектуємо лише тоді, коли іншого варіанту немає. В даному інтер‘єрі торець кухні ми закруглили, так як таке рішення дуже гармонійно вписується в загальну концепцію інтер‘єру. Хоч приміщення досить невелике, на кухні багато місця для зберігання, велика робоча поверхня, а також розмістився обідній стіл на 4 особи.
Гостинна в цьому інтер‘єрі відділена від спальної зони меблевою конструкцією з відкритими полицями. Таке рішення не перевантажує інтер‘єр, не перешкоджає попаданню денного світла, проте створює відчуття приватності в спальній зоні.
Картина за диваном - це річ, яка дуже дорога замовниці і нам необхідно було її вписати в інтер‘єр. На наш погляд, вона ідеально доповнює вітальню та додає душевності та індивідуальності цьому інтер‘єру.

bottom of page