top of page

ECO-LOFT

Локація: м. Київ
Площа: 70 м. кв.
ЖК Династія
Дизайн: Андрій Моспанюк,
Зореслава Моспанюк
Рік: 2020

Ця квартира знаходиться на останньому 26-тому поверсі київської новобудови. Раніше це було приміщення майстерні, але зараз це шикарна квартира з великими вікнами і різнорівневою стелею, нижня відмітка якої 3 метри. Наша замовниця велика любителька всього бетонного, аскетичного і мінімалістичного.

Сьогодні роскошниії інтер'єр не той, в якому все в золоті і в ліпнині, а той, коториій має високу стелю, великі вікна, натуральні матеріали, якісні тканини, функціонально спроектоване світло і помірну кількість фактур, що грамотно перетікають одна в одну в просторі.

Кухня в цій квартирі вийшла дуже містка, але не перевантажена. Фасади, стільниця, фартук і острів покриті мікроцементом. Це натуральний матеріал, який не боїться води, легко прибирається і зовсім не холодний. Стільниця з мікроцементу не така стійка до агресивного використання як кварц або керамограніт. У догляді вона схожа з дерев'яною стільницею і боїться точкових гострих ударів. Але, цей матеріал можна реставрувати, якщо раптом ви упустили ніж або розбили посуд об підлогу. Рекомендуємо використовувати мікроцемент на стільниці тільки при ощадливому використанні.

Стеля в цьому проекті досить акуратно зроблений при будівництві будинку, тому ми вирішили залишити її автентичною, лише відшліфуємо її і покриємо спеціальним просоченням. Все світло на стелі має зовнішню проводку і монтується накладним способом. Ми завжди прагнемо до чистоти ліній, лаконічності в дизайні і простоті, щоб дизайн ніколи не набрид власнику і завжди залишався актуальним.

bottom of page