top of page

CUBE

Локація: с. Софіївська Борщагівка
ЖК Sofia Residence

Площа: 76 м. кв.
Дизайн: Зореслава Моспанюк
Андрій Моспанюк

Рік: 2021

Інтер‘єр ми розробляли для молодої сім‘ї з дитиною. З побажань у замовників було: максимально відкрити простір та зробити світлу, мінімалістичну, затишну та простору квартиру з великою кількістю місць для зберігання. В прихожій, крім стандартних необхідних елементів, ми передбачили нішу для зберігання дитячої коляски. Вона знаходиться за білим фасадом праворуч. В майбутньому, коли дитина підросте, це місце можна буде використовувати для зберігання габаритних речей: велосипеду, лижного спорядження, валіз чи ялинки.
Головна ідея в інтер‘єрі, - використання Куба, була продиктована конструкцією самого об‘єкту. Щоб правильно розділити та організувати загальний відкритий простір квартири, ми вирішили пофарбувати 2 центральні стіни в графітовий колір. Темний куб візуально врізається в чистий білий об’єм квартири та навмисно привертає до себе увагу. Таким простим і водночас цікавим рішенням нам вдалось зонувати приміщення та заховати кутоватість об‘єкту. В результаті цей Куб виглядає так, ніби його поставили навмисно, хоча насправді ми обіграли недоліки розташування несучих конструкцій.
Ідея використання Куба продовжується і на кухні. Масивний графітовий об‘єм ніби пронизує дерев’яну основу кухні. Цей ефект дуже виграшно візуально збільшив висоту робочої поверхні кухні за рахунок кольорового об‘єднання верхніх ящиків з фартуком та столешнею. Цікаво, що не зважаючи на те, що куб темний, кухня стала виглядати просторніше.

bottom of page