top of page

BAVOVNA

Локація: м Буча
КМ Park Residence 2

Площа: 127 м. кв.
Команда: Зореслава Моспанюк, Андрій Моспанюк, Олег Кобзаренко
Рік: 2021

Будинок має 2 поверхи, загальною площею 127 м кв. На першому поверсі ми розмістили прихожу, технічне приміщення, велику кухню-вітальню, гостьовий санвузол і кабінет, а на другому - господарську спальню, дитячу, гостьову та ванну кімнату. Загалом інтер‘єр вийшов дуже теплий та затишний, використані природні матеріали і текстури.
Сходи - це завжди прикраса будинку. Нам хотілось зробити їх легкими, незважаючи на те, що це моноліт, який досить об’ємно виглядає. Акцентним елементом являється ансамбль підвісів різного діаметру, які візуально виглядають, як скупчення білосніжних хмаринок.
Функцію перил, частково, відіграє труба, яка кріпиться до сходів та перекриття, а частково - скляні елементи, що не привертають до себе увагу, але виконують необхідну функцію.
Замовники дуже хотіли залишити існуючі дерев‘яні балки, але це було неможливо конструктивно, тому що дах потрібно було утеплювати. Проте, ми досягли бажаного ефекту завдяки фальш-балкам. Вони будуть виглядати як справжні, але вагомою їхньою перевагою є те, що вони пустотілі і ми в них проведемо електричні кабелі. Також, в тіло балок ми вмонтували точкові світильники, які слугують основним світлом в будинку. Таким чином, це рішення цілком задовольнило побажання замовників стосовно зовнішнього вигляду і наше, стосовно конструктиву.
Ванна кімната поділена на 2 блоки: зону умивальників при вході та мокру зону з суміщеним душем та ванною біля вікна.
Одразу напроти входу нас зустрічає величезна тумба з накладними умивальниками та дзеркалами незвичної форми. Умивальники вирізьблені з каменю, що робить кожний з них умнікальним та неповторним. Так як в цій кімнаті є вікно, ми розмістили декілька рослин. Вони додають затишку цьому приміщенню та розбавляють велику кількість дерев‘яних текстур.

bottom of page