top of page

199 terrace

Локація: м Київ
Площа: 120 м. кв
Дизайн: Андрій Моспанюк,
Зореслава Моспанюк
Рік: 2018

Тераса в апартаментах 199 великої площі, тому її необхідно зонувати. Найоптимальніший спосіб зонування, щоб не втрачати площу, використання різних підлогових покриттів. У цьому проекті ми поєднали 3 матеріали: терасну дошку, 2-см технічний керамограніт і гальку чорного і білого кольорів.

При проектуванні тераси ми зіткнулися з тим, що перепад рівня підлоги був більше 15 см. Щоб вирівняти рівень без істотного навантаження на перекриття було прийнято рішення використовувати технічний керамограніт 2 см, який змонтували на спеціальні регульовані стійки. Таким чином ми отримали нульову позначку з мінімальним ухилом для зливу води. Площа між плиткою і терасної дошкою ми вирішили засипати галькою. Для того, щоб не засипати каменем весь пиріг підлоги, висоту ми набрали керамзитом, зверху застелили геотекстиль, щоб сміття не потрапляло в злив і не забивало його, а вже верхній шар засипали чорним і білим каменем. Таким чином пиріг підлоги вийшов відносно легким, функціональним і красивим.

Одним з головних елементом тераси є пергола. Саме там буде проводити сім'я більшу частину теплих вечорів. Це затишне місце з канапкою, зеленню, обіднім столом, який господарі самі зробили з мозаїки. Як підсвічування ми використали вуличні ліхтарики, які розвісили на перголі, а також підлогові світильники прям в гальці. По периметру всієї тераси було прийнято рішення змонтувати скляне огородження щоб знизити рівень вітру. Все-таки це 19 поверх.

Господарі апартаментів 199 люблять не тільки смачно поїсти, але і позайматися спортом. Для цих цілей у нас запроектований турнік. Крім того в центрі тераси багато вільного місця для занять йогою або кардіо вправами. Також в цій зоні будуть розміщуватися шезлонги і господарі зможуть приймати сонячні ванни прям у себе на терасі.

bottom of page