top of page

199

Локація: м. Київ
Площа: 106 м. кв
Дизайн: Зореслава Моспанюк,
Андрій Моспанюк
Фото: Олександр Кондріяненко
Рік: 2019

1,5 роки ми працювали над тим, щоб створити ідеальний будинок для наших улюблених замовників. На сьогоднішній день - це конструктивно найскладніший об'єкт, який ми робили. І ми шалено пишаємося тим, що нам вдалося втілити в життя абсолютно всі побажання замовників, які вони нам написали на 40 сторінках.
Дивлячись на цю квартиру, не зовсім зрозуміло в чому складність її реалізації. І це зрозуміло. Адже на фото не видно, що в самому центрі квартири розмістилася несуча колона, а через 1,5 м від неї - каналізаційний стояк, адже ми обіграли цей мінус і створили родзинку цієї квартири - обідній стіл-портал. Це душа квартири, де збирається вся родина, перше, що видно, заходячи в квартиру і улюблене місце гостей господарів.

У цій квартирі 2 санвузли: гостьовий і господарський. Обидва мають природне світло завдяки використанню скляних блоків. Це не тільки красиво, але і економічно, так як вдень не потрібно включати світло, заходячи до вбиральні.
Гостьова кімната в цій квартирі невелика, але дуже функціональна завдяки меблям, що трансформуються. Її можна використовувати як кімнату для йоги, коли немає гостей.
Господиня квартири дуже часто проводить вебінари і для цього потрібно було забезпечити білий фон за спиною в кабінеті. Це завдання ми вирішили за допомогою білих фасадів великої книжкової шафи, які їздять по напавляючих і, при необхідності, зсуваються в одну велику білу
площину.

bottom of page